LEATHER / HERMES BİRKİN 35 CLEMENCE TRİCOLOR SİLVER HARDWARE
HERMES BİRKİN 35 CLEMENCE TRİCOLOR SİLVER HARDWARE

3.750 TL
1.000 USD

Renk Seçenekleri
ADET  


Yorumlar
Ürün İade Süreçleri
Ürünü iade etmek veya Değiştirmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
İade edeceğiniz ürünü, faturanızın en arka tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanız, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, göndermeniz yeterli olacaktır.
Ürünü iade etme süresi kaç gündür?
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 iş günü içerisinde, ürün iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?
Ürün tarafımıza gelip, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra tarafınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi hesabınıza 3 le 7 iş günü arasında yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.
Kargo ücretlerini kim karşılıyor?
Comfortfüße alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Ürün değişim, iade süreçlerinde size teslim olan, ya da tarafımıza göndereceğiniz ürünler için ödeme tamamenComfortfüße'ye aittir.
 
Siparişim bana kaç günde ulaşır?
Siparişler ödeme onayı verildikten sonra 7-10 iş günü içerisinde adresinize gönderilir. Eğer sepetinizde temin sorunlu ürünler varsa, siparişinizin kargoya veriliş tarihi, diğer ürünün temin edilme sürecine göre değişmektedir.

Ürünün kargoya verilip verilmediğini, sipariş detay sayfasından öğrenebilirsiniz.
 
Kargo firması verilen adreste bana ulaşamadığı taktirde ne olur?
Kargo firması size ulaşamadığı taktirde kapınıza üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır.
 
Kargo firmasının teslim ettiğin ürün, siparişten farklı, eksik ya da zarar görmüş ise ne yapmalıyım?
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü iade ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
Faturanızda belirtilen üründen farklı, eksik ürün ya da gözle görülür biçimde hasarlı bir ürün teslimatı yapılması halinde veya sipariş bilgileriniz ile fatura bilgileriniz birbirinden farklı ise; kargo görevlisi ile birlikte durumu açıklayan bir tutanak tutmalısınız. Size ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta mutlaka belirtmelisiniz. Tutanak sizin ve kargo görevlisi tarafından mutlaka imzalanmalıdır. Eksik, farklı gelmiş ya da hasarlı olan ürünü en kısa sürede temin ederek tarafınıza gönderilir. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemezsiniz.
 
 
Gizlilik Politikası

www.comfortfusse.com Comfortfüße İnternet Hizmetleri ne ait bir internet sitesidir) olarak, sizlerden talep edilen bilgilerin nasıl saklandığı ve kullanıldığına dair tüm detayları ve uygulama prensiplerini bu sayfada açıklamaktadır.

Öncelikle bilgilerinizi bizlerle paylaşmak konusunda gösterdiğiniz güven için sonsuz teşekkürler. Emin olabilirsiniz ki bu bilgiler sadece sizlere daha iyi hizmet edebilmek ve sunmakta olduğumuz hizmetin kalitesini yükseltmek için toplanmaktadır. Bu beyan, ilgili bilgilerin yönetilmesinde gözettiğimiz ilkelere dair açıklamalar içermektedir. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı kabul ve taahüt etmiş sayılacağınızı da hatırlatmak isteriz..

Sizlerden Talep Ettiğimiz Bilgilerin Ne Şekilde Kullanıldığı Hakkında

Tarafınızca İletilen Bilgiler:

 

Sitemizde bulunan ve sizlerden bilgi toplayan çeşitli formlar (örn. kayıt formları ve sipariş formları)anketler ve yarışmalar, iletişim bilgilerinizi (örneğin isminiz, elektronik posta adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi sistemimize iletmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (örneğin kredi kartı numaraları)verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

Elektronik Posta İletişimi:

 

comfortfusse.com sitesine üye olmak üzere üye kayıt formunu doldurduğunuz ve onayladığınız andan itibaren aksini talep etmediğiniz sürece günlük fırsatlarımızla ilgili bilgilendirme e-postaları e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postaları almamak için bizimle bağlantıya geçerek günlük bilgilendirme listemizden çıkartılmayı talep edebilirsiniz.

Günlük fırsatlarla ilgili gönderilen e-postalara ek olarak, sitemizden alış veriş yaptığınızda satın aldığınız hizmetten nasıl faydalanacağınızı anlatan ve bu hizmetlerden faydalanmanızı sağlayacak bilgiler içeren ve periyodik olmayan bilgilendirme e-postalarınıda adresinize ileteceğiz. Hizmetlerden faydalanmanızı sağlayacak bu e-postalar başka herhangi bir içeriğe sahip olmayacak ve sadece ilgili hizmetlerle ilgili kodlar içerecektir. Bu nedenle, sitemize üye olurken verdiğiniz e-posta adresinin doğruluğunu da bu beyanımızı okuduğunuzda kabul etmiş sayılırsınız.

Bilgilerin Kullanımı

İletişim Bilgileri ve Demografik Bilgiler

 

İletişim bilgileriniz gerekli görüldüğünde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır. İletişim bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Üçüncü bir tarafın kimliğinizin ifşasını talep eden bir mahkeme celbi veya diğer bir yasal evrakı bize iletmesi halinde, dosyalarımızda yer alan en son adresinizi kullanarak durumu size bildirmek için makul bütün çabaları göstereceğiz, şu koşulla ki irtibat bilgilerinizin güncel olmamasından veya başka şekillerde size bildirimde bulunamayacak durumda olmamızdan sorumlu olmayacağız. İflas, yediemin tayini veya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir. Comfortfüße, kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkınıdaima saklı tutar.

Kredi kartı ile alışveriş yaptığınızda gerekli bilgilerinizin (kredi kartı numarası,son kullanma tarihi, CVV2 ve benzeri bilgiler) bankalarımız ile paylaşılmasını da kabul etmiş sayılırsınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir.

Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına tespit etmek ve bu bilgilere dayanarak size daha iyi hizmet sunabilmemizi mümkün kılacak çeşitli akıllı algoritmaları çalıştırabilmek için kullanmaktayız. Bu bilgiler istisnalar hariç tutulmak kaydıyla, insanlar tarafından incelenmemektedir.

Mali Bilgiler

 

Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Diğer Siteler, 3. Şahıslar ve Bunların Gizlilik Politikaları

 

Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. Comfortfüße bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Diğer Hususlar

Gizlilik Tedbirlerimiz

 

Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız (SSL) endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, kredi kartı numarası, isim ve adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

Comfortfüße web kullanıcısı profilinizde kredi kartı numaralarınızın sadece son dört hanesini saklamaktadır. Ancak siparişiniz anında kredi kartı numaranızın tamamını o an çalışmakta olduğumuz bankaya iletmek durumundayız.

Kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması ve ifşasıile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürel koruma önlemleri kullanmaktayız. Güvenlik prosedürlerimiz, bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı talep edebileceğimiz anlamına gelmektedir.

Bildirimler ve Revizyonlar

 

Çalışma ve operasyon yöntemlerimiz değişim içinde olduğundan gizlilik beyanımız da zamanla değişebilir. Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmeli ve bu sayfayı satın alma işlemlerinizden önce okumak durumundasınız. Aksi belirtilmediği sürece, geçerlilikte olan gizlilik politikamız siz ve hesabınızla ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir.

Eğer tüm bu açıklamalarla ya da sitemizin işleyişi ile ilgili sizi kaygılandıran veyaşüphe duymanıza neden olan bir konu varsa bize sitemizdeki iletişim formundan ya da info@comfortfusse.com e-posta adresinden ulaşarak, cevaplanmasını istediğiniz tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz. En kısa sürede size yardımcı olmaya çalışacağız.

SON İNCELEDİĞİNİZ ÜRÜNLER!