Ödeme ve Teslimat Kuralları


Kargo ücretlerini kim karşılıyor?
Comfortfüße alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Ürün değişim, iade süreçlerinde size teslim olan, ya da tarafımıza göndereceğiniz ürünler için ödeme tamamenComfortfüße'ye aittir.
 
Siparişim bana kaç günde ulaşır?
Siparişler ödeme onayı verildikten sonra 7-10 iş günü içerisinde adresinize gönderilir. Eğer sepetinizde temin sorunlu ürünler varsa, siparişinizin kargoya veriliş tarihi, diğer ürünün temin edilme sürecine göre değişmektedir.

Ürünün kargoya verilip verilmediğini, sipariş detay sayfasından öğrenebilirsiniz.
 
Kargo firması verilen adreste bana ulaşamadığı taktirde ne olur?
Kargo firması size ulaşamadığı taktirde kapınıza üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır.
 
Kargo firmasının teslim ettiğin ürün, siparişten farklı, eksik ya da zarar görmüş ise ne yapmalıyım?
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü iade ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
Faturanızda belirtilen üründen farklı, eksik ürün ya da gözle görülür biçimde hasarlı bir ürün teslimatı yapılması halinde veya sipariş bilgileriniz ile fatura bilgileriniz birbirinden farklı ise; kargo görevlisi ile birlikte durumu açıklayan bir tutanak tutmalısınız. Size ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta mutlaka belirtmelisiniz. Tutanak sizin ve kargo görevlisi tarafından mutlaka imzalanmalıdır. Eksik, farklı gelmiş ya da hasarlı olan ürünü en kısa sürede temin ederek tarafınıza gönderilir. Bu durumda herhangi bir ek kargo ücreti ödemezsiniz.